TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

EXKLUZÍVNA SVADOBNÁ SYROVÁ TORTA NA DREVENOM PODNOSE

  • 85,68€

  • Bez DPH: 71,40€

Dostupné možnosti

EXKLUZÍVNA SVADOBNÁ SYROVÁ TORTA NA DREVENOM PODNOSE - Vaša jedinečná chvíľka si zaslúži jedinečné delikatesy!

Predstavujeme Vám našu exkluzívnu svadobnú syrovú tortu na drevenom podnose, ktorá je dokonalým doplnkom pre Vaše výnimočné oslavy. Tento luxusný a originálny produkt prinesie na Vašu svadbu nielen lahodné chute, ale aj nezabudnuteľné zážitky pre Vás a Vašich hostí.

Exkluzívný drevený recyklovateľný podnos dodáva tejto torte ešte väčší šarm a zvyšuje jej ekologickú hodnotu. Sme hrdí na to, že sme nahradili doterajší polystyrénový podnos a prispejeme tak k ochrane životného prostredia.

 

Torta Vám bude doručená v pevnej, odolnej krabici zabalená v celofáne s mašľou. Tento spôsob balenia zabezpečuje, že torta príde k Vám v poriadku aj pri náročnejšej manipulácii kuriérom.Ručne zdobené dizajnové vrstvy: Každá vrstva tejto nádhernej torty je ručne zdobená našimi šikovnými žienkami s použitím rôznych techník a farieb, aby sa dosiahol ten najlepší vizuálny efekt.
Bezpečné a rýchle doručenie: Vieme, že svadba je časovo náročná udalosť, preto Vám zabezpečíme rýchle a bezpečné doručenie torty.

Spokojnosť zákazníka je našou prioritou: Chceme, aby ste boli s naším produktom úplne spokojní, preto sme tu pre Vás kedykoľvek. Neváhajte nás kontaktovať s akýmkoľvek dotazom alebo prianím.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si objednať EXKLUZÍVNU SVADOBNú SYROVú TORTu NA DREVENOM PODNOSE:

1. Jedinečný a originálny dizajn - Nechajte sa uniesť nevšednou kombináciou chutí a vizuálneho zážitku.
2. Luxusné delikatesy - Doprajte si iba to najlepšie zo sveta syrových pochúťok.
3.Chutné syry -Zaručujeme chutné a čerstvé výrobky.
4. Úspora času - Rýchle a bezpečné doručenie priamo na miesto oslavy.
5. Zákaznícka podpora - Sme tu pre Vás a Vašu spokojnosť .

Objednajte si ešte dnes túto úžasnú svadobnú syrovú tortu na drevenom podnose a urobte z Vašej svadby nezabudnuteľný zážitok!PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

POZOR- farebná penová dekorácia nie je určená ku konzumácii, má len dekoratívnu funkciu. 
Na torty z kategórie "exkluzívne" NIE JE MOŽNÉ pridať číslo, či inak upravovať dizajn.

Spôsob dopravy
Doručenie 1. Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto) 2. Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký .
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 2,8 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty