TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrové tyčinky pizza

  • 1,18€

  • Bez DPH: 0,98€

Už si predstavujete radosť z priam praskajúcej chuti syrových tyčiniek v ústach? Ponúkame vám jedinečnú chuťovku, ktorá skrýva v sebe čistú radosť z jedla. Naše tyčinky sú ručne vyťahované a ich prírodné tvarovanie je hlavným rukopisom našej značky. 


Tieto vynikajúce snacky sú chutia ako pizza ,čo im dodáva jedinečnú chuť a neodolateľnú vôňu. Tieto tyčinky sú perfektné na stolovanie alebo ako svačina na cesty. Každé balenie obsahuje približne 5 kusov, takže si ich môžete vychutnať s celou rodinou alebo priateľmi.


V našich tyčinkách nájdete len to najlepšie - prírodný, polotvrdý, nezrejúci, polotučný, slaný parený syr. Používame len kvalitné suroviny, takže si môžete byť istí, že konzumujete výrobok najvyššej kvality. 


Skladujte ich v chladničke do teploty + 8 °C a vychutnajte si ich v plnej chuti kedykoľvek máte chuť na niečo výnimočné.

Každé balenie má hmotnosť 60 g, takže je to ideálna porcia pre jedno posedenie.

Naše syrové tyčinky sú nielen chutné, ale aj zdravé. Obsahujú dostatok bielkovín, tukov a sacharidov, aby vás zasýtili a dodali vám energiu na zvládnutie každodenných úloh.

Naše syrové tyčinky sú:

1. 100% prírodné - neobsahujú žiadne konzervanty ani chémiu.

2. Ručne vyťahované a tvarované - každá tyčinka je jedinečná.

3. Chuť pizza - pre jedinečnú chuť a vôňu.

4. Bohato dochutené korením pizza - pre bohatý a plný chuťový zážitok.

5. Praktické na stolovanie alebo svačinu - takže si ich môžete užiť kedykoľvek a kdekoľvek.


Prajeme vám príjemné kulinárske zážitky s našimi syrovými tyčinkami!


Syrové tyčinky 

Tvarovo 5 cm tyčinky, ručne vyťahované. Syrová chuťovka len tak do ruky. Vhodné na stolovanie alebo svačinu. Dochutené korením pizza . V balení je cca 5 ks.

Zloženie: Prírodný, polotvrdý, nezrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%. Alergén: mlieko

Zloženie príchutí: Pizza-korenie pizza

Skladujte: do + 8 °C

Váha: 60g / balenie

Priemerná energetická hodnota v 100g:1076kj/257 kcal, Bielkoviny 25,42g, Sacharidy: 1,87g, Tuky 16,51g z toho nenasýtené mastné kyseliny 14,97g, NaCl 3,00g, Sodík: 1,10g

Štítky: syrové produkty, menej slané, uzlíky