TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Korbáčiky čerstvé 50ks

  • 8,91€

  • Bez DPH: 7,43€

Korbáčiky čerstvé 50ks - Tradičné slovenské korbáčiky čerstvé

Nechajte sa uniesť chuťou a vôňou tradičných slovenských korbáčikov! Tento výnimočný fyzický produkt prináša na váš stôl ten najlepší zážitok zo sveta parených syrov. Korbáčiky sú ručne vyrobené, čo im dodáva jedinečnú a nezameniteľnú chuť.

Prečo si ich musíte vyskúšať?
1. Tradičné slovenské remeslo: korbáčiky sú pripravené podľa pôvodnej receptúry a tradičného postupu, čím uchovávajú autentickosť tejto obľúbenej pochúťky.
2. Ručne vyrobené: Každý kúsok je starostlivo pripravovaný ľuďmi, nie strojmi, čo zaručuje zachovanie tradičnej chuti a štandardu kvality.
3.Chuť a kvalita
4. 100% prírodný produkt: Neobsahuje žiadne konzervanty ani chémiu, čo zaručuje, že si vychutnávate len to najlepšie z prírody.
5. Vhodné na každú príležitosť: korbáčiky sú ideálnou pochúťkou nielen na slávnostnom stolovaní, ale aj pri rodinných oslavách, grilovačkách alebo len tak pre radosť.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a doprajte si chuťový zážitok, aký ste doteraz nepoznali. Objednajte si dnes svoje čerstvé korbáčiky 50ks čerstvé a presvedčte sa sami o ich neodolateľnosti!

Zhrnutie výhod:
- Tradičné slovenské remeslo
- Ručne vyrobené s láskou
- 100% prírodný produkt bez konzervantov a chémie
- Ideálne na každú príležitosť


Prajeme príjemné kulinárne zážitky s našimi výrobkami!


Zloženie: 
Prírodný, polotvrdý, ne-zrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%.
Alergény: mlieko
Skladujte: do + 8 °C
Min. trvanlivosť:  20 - 30 dní (viz. obal)
Priemerná energetická hodnota v 100 g:
1076 kj/257 kcal, Bielkoviny 25,42 g, Sacharidy: 1,87 g, Tuky 16,51 g z toho nenasýtené mastné kyseliny 14,97 g, NaCl 3,00 g, Sodík: 1,10 g

 

Štítky: neúdené, slané