TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrová torta levie srdce

  • 122,40€

  • Bez DPH: 102,00€

Dostupné možnosti

Syrová torta Levie srdce: Neodolateľný darček pre milovníkov syra a originálnych prekvapení

Už ste unavení zo štandardných darčekov, ktoré nikoho nepotešia? Chcete niečo jedinečné, čo zanechá vášho obdarovaného úplne ohromeného? Syrová torta Levie srdce je to pravé pre vás!

Predstavujeme vám Syrovú tortu Levie srdce - jedinečnú a ručne vyrobenú delikatesu, ktorá svojou originalitou a chuťou získava srdcia milovníkov syra po celom svete. Pridajte sa k nim aj vy a objednajte si túto skvostnú syrovú kreáciu na vašu oslavu alebo ako nezabudnuteľný darček pre blízkeho.


Prečo by ste si mali vybrať práve Syrovú tortu Levie srdce?

1. Ručne vyrobená z tradičných parených syrov: Korpus tejto netradičnej torty je upletený zo syrových nití, čím zaručuje nielen autenticitu, ale aj jedinečný vzhľad.

2. Originálne plnenie: Torta je naplnená rôznymi známymi výrobkami ako uzlíky, špagetky či parenicové lupienky - pre každého prináša iný syrový zážitok.

3. Nádherná dekorácia: Ručne modelované syrové ruže, mašle a ozdoby sú doplnené olivami, čili papričkami a umelými kvietkami - vytvárajú tak ohromujúci vizuálny efekt.

4. Syrový pôžitok na tanieri: Torta sa nekrája, ale rozoberá, čo zaisťuje neuveriteľný syrový zážitok priamo na tanieri vašich hostí.

5. 100% prírodný syr bez konzervantov a chémie: Bez obáv môžete potešiť svoje chuťové bunky prirodzenou a zdravou pochúťkou.

Nečakajte ani minútu navyše - objednajte si Syrovú tortu Levie srdce ešte dnes a urobte vašim blízkym radosť originálnym darčekom plným chutí!

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

Spôsob dopravy
Doručenie 1. Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto) 2. Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký .
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 4 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mielko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty