TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrové srdce anjelik

  • 66,30€

  • Bez DPH: 55,25€

Dostupné možnosti

Objavte jedinečný a originálny darček, ktorý zaručene urobí radosť Vašim blízkym - Syrové srdce s anjelikom! Tento nezvyčajný a chutný prejav lásky je ideálny na oslavy ako krst, narodenie dieťaťa alebo prvé sväté prijímanie. Už len pohľad na tento skvost Vás presvedčí o tom, že nie je to len obyčajná syrová torta, ale umelecké dielo plné fantázie a originálneho vkusu.


5 dôvodov, prečo si objednať Syrové srdce s anjelikom:

1. Ručne vyrobené z kvalitných tradičných parených syrov: Táto torta je tvorená z najlepších syrových nití a špeciálne vybraných výrobkov, ako sú uzlíky, špagetky či parenicové lupienky.

2. Úžasná estetika: Na prvý pohľad upúta svojou nádhernou dekoráciou vrátane ručne modelovaných syrových ruží, mašličiek a iných ozdôb. Každá torta je originálna a nikdy nebudú vyrobené dve totožné.

3. Ľahké podávanie: Tortu netreba krájať, ale jednoducho sa rozoberá na jednotlivé syrové lahôdky. Nahradí syrovú misu a hostia si môžu pohodlne nabrať pochutiny priamo z torty.

4. Možnosť prispôsobiť dekoráciu: Máte možnosť vybrať si zdobenie s ružencom zo syra alebo bez neho a tiež si môžete priobjednať ozdobný zápich podľa vlastného výberu.

5. 100% prírodný produkt bez konzervantov: Syrové srdce s anjelikom je vyrobené len z čerstvých surovín bez použitia chémie, pečiva, krémov či pomazánok.


Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť obdarovať svojich blízkych niečím výnimočným a chutným! Objednajte si ešte dnes Syrové srdce s anjelikom a prekvapte ich tým najlepším darom, aký by ste im kedy mohli dať!

 

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

Spôsob dopravy
Doručenie 1. Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto) 2. Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký .
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 2 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty