TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

EXKLUZÍVNA SYROVÁ TORTA NA DREVENOM PODNOSE: Kocka červeno-zelená

  • 97,92€

  • Bez DPH: 81,60€

Dostupné možnosti

Skutočný kulinársky zážitok pre každú príležitosť.

Predstavujeme Vám našu exkluzívnu syrovú tortu, ktorá sa stane centrom pozornosti na akomkoľvek slávnostnom stole. Tento jedinečný produkt je nielen nádherný na pohľad, ale aj neodolateľne chutný.

Vytvorená z ručne vyrobeného kravského pareného syra a zdobená farebnými penovými nejedlými ružičkami, táto torta je skutočnou lahôdkou pre všetky vaše zmysly. Naše šikovné žienky vyrábajú tieto torty s láskou a radosťou, čo dáva každej torte svoju jedinečnosť a osobitnosť.

Exkluzívny drevený recyklovateľný podnos dodáva tejto torte ešte väčší šarm a zvyšuje jej ekologickú hodnotu. Sme hrdí na to, že sme nahradili doterajší polystyrénový podnos a prispejeme tak k ochrane životného prostredia.

 

Torta Vám bude doručená v pevnej, odolnej krabici zabalená v celofáne s mašľou. Tento spôsob balenia zabezpečuje, že torta príde k Vám v poriadku aj pri náročnejšej manipulácii kuriérom.

Nepochybujte o tom, že táto exkluzívna syrová torta je tým najlepším doplnkom k akejkoľvek slávnostnej udalosti alebo oslave.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si objednať EXKLUZÍVNU SYROVÁ TORTA NA DREVENOM PODNOSE: Okrúhla farebná:

1. Ručne vyrobené z kvalitného kravského pareného syra - 100% prírodný produkt bez konzervantov a chémie.
2. Exkluzívny dizajn s farebnými penovými nejedlými ružičkami - stane sa centrom pozornosti na akomkoľvek slávnostnom stole.
3. Ekologický drevený recyklovateľný podnos - šetrné riešenie pre našu prírodu.
4. Bezpečné a estetické balenie - pevná krabica a celofán s mašľou zaručujú bezproblémovú prepravu a doručenie.
5. Jedinečný darček alebo doplnok ku slávnostnému stolovaniu - poteší každého milovníka kvalitných syrov a originálnych delikates.

Nečakajte a objednajte si túto úžasnú exkluzívnu syrovú tortu ešte dnes! Urobte zo svojej oslavy alebo slávnostného stolovania nezabudnuteľný zážitok pre vás aj vašich hostí.

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

POZOR- farebná penová dekorácia nie je určená ku konzumácii, má len dekoratívnu funkciu. 
Na torty z kategórie "exkluzívne" NIE JE MOŽNÉ pridať číslo, či inak upravovať dizajn.

Spôsob dopravy
Doručenie 1. Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto) 2. Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký.
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 3kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty