TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Parenica čerstvá

  • 1,76€

  • Bez DPH: 1,47€

Parenica čerstvá - tradičný slovenský syr 

Hľadáte prírodný, zdravý a chutný syr, ktorý bude skvelým doplnkom ku každému stolu? Parenica čerstvá je presne to, čo potrebujete! Tento tradičný slovenský polomäkký parený syr s jemnou chuťou a neodolateľnou šťavnatosťou okorenia každú oslavu alebo rodinné stretnutie. 

Nechajte sa uniesť vlnou lahodnej chute a objavte dôvod, prečo je Parenica čerstvá tak obľúbená na Slovensku. Zamilujete si jej jedinečnú textúru a tvar stočenej stuhy, ktorá jej dodáva atraktívny vzhľad.


Toto sú hlavné dôvody, prečo by ste mali kúpiť Parenicu čerstvú:

1. Tradičná slovenská receptúra: Pochutnajte si na autentickej chuti Slovenska s týmto tradičným syrom, ktorý je pripravený podľa osvedčenej domácej receptúry.

2. 100% prírodné zložky: Parenica čerstvá je vyrobená len z najlepších surovín, ako sú kravské pasterizované mlieko, soľ a syridlo. Žiadne konzervanty ani chémia!

3. Bohatá výživa: Syr obsahuje vysoký podiel bielkovín (25,42 g) a minimum sacharidov (1,87 g), čo ho robí ideálnym pre zdravý životný štýl.

4. Skvelá pre variabilitu pokrmov: Parenica čerstvá sa perfektne hodí ku rôznym pokrmom - od jednoduchých syrových misiek až po zapekané špeciality. Vaša kuchyňa sa stane ešte pestrejšou!

5. Dlhá trvanlivosť: Vďaka minimálnej trvanlivosti 20-30 dní si môžete Parenicu čerstvú užiť dlho bez obáv o jej kvalitu.


Nečakajte a objednajte si túto lahodnú Parenicu čerstvú ešte dnes! Je to skvelý spôsob, ako ochutiť kúsok Slovenska priamo u vás doma. Potešte svoje chuťové poháriky s týmto unikátnym syrom a zažite príjemne zážitky s našimi výrobkami!


Zloženie: 
Prírodný, polotvrdý, ne-zrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%.
Alergény: mlieko
Skladujte: do + 8 °C
Min. trvanlivosť:  20 - 30 dní (viz. obal)

Priemerná energetická hodnota v 100 g:
1076 kj/257 kcal, Bielkoviny 25,42 g, Sacharidy: 1,87 g, Tuky 16,51 g z toho nenasýtené mastné kyseliny 14,97 g, NaCl 3,00 g, Sodík: 1,10 g


 

Súvisiace produkty

Štítky: neúdené produkty, menej slané,