TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrové mlsy cesnákovo-údené 230g

  • 4,57€

  • Bez DPH: 3,81€

Syrové Mlsy cesnakovo-údené 230g - Vynikajúci pôžitok pre gurmánov


Predstavujeme vám jedinečný a lahodný pochúťkový zážitok - Syrové Mlsy cesnakovo-údené. Tieto šťavnaté, ručne vyťahované syrové kocky o veľkosti 2 cm sú pripravené s láskou a starostlivosťou, aby sme vám ponúkli nezabudnuteľné chuťové dobrodružstvo.


Kombinácia údenia na bukovom dreve a jemné dochutenie drveným cesnakom dodávajú týmto syrovým mlsam neodolateľnú arómu a chuť. Svojou konzistenciou a príjemnou slanosťou sú ideálne nielen na stolovanie alebo očká, ale aj ako rýchla jednohubka pri oslavách či spoločenských stretnutiach.


Nenechajte si ujsť túto vynikajúcu príležitosť ochutnať neuveriteľne chutné Syrové Mlsy cesnakovo-údené. Objednajte si ešte dnes a urobte zo svojho stolovania skutočný zážitok!


5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať Syrové Mlsy cesnakovo-údené:

1. Jedinečná chuť a aróma: Kombinácia údenia na bukovom dreve a jemné dochutenie drveným cesnakom vytvára neodolateľnú chuť, ktorú si zamilujete.

2. Ručne vyťahované syrové kocky: Každá 2 cm kocka je vyrobená s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje vysokú kvalitu a nezameniteľný zážitok.

3. Šťavnaté a slané jednohubky: Ich príjemná konzistencia a slanosť robia z týchto syrových mls ideálnu voľbu pre rôzne príležitosti.

4. Vhodné na stolovanie alebo očká: Syrové Mlsy cesnakovo-údené sú skvelým doplnkom k akémukoľvek stolu alebo ako rýchla jednohubka pri oslavách či spoločenských stretnutiach.

5. Zdravší výber: Oproti bežným pochúťkam obsahujú tieto syrové Mlsy menej tuku a kalórií, čím sa stávajú zdravšou alternatívou pre vaše potešenie z jedla.


Nečakajte dlhšie - objednajte si svoje Syrové Mlsy cesnakovo-údené ešte dnes a zažite chuťový zážitok, na ktorý budete spomínať s úsmevom!

Zloženie: Prírodný, polotvrdý, nezrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%. Alergén: mlieko

Zloženie príchutí: Cesnak - granulovaný sušený cesnak

Skladujte: do + 8 °C

Priemerná energetická hodnota v 100g:1076kj/257kcal, Bielkoviny 25,42g, Sacharidy: 1,87g, Tuky 16,51g z toho nenasýtené mastné kyseliny 14,97g, NaCl 3,00g, Sodík: 1,10g


Parené syry sú dnes neoddeliteľnou súčasťou každého slávnostného stolovania...

100 % prírodný produkt, žiadne konzervanty ani chémia...

Prajeme príjemné kulinárske zážitky s našimi výrobkami...

Štítky: údené produkty, menej slané, uzlíky