TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Domáce korbáčiky 230g údené

  • 5,24€

  • Bez DPH: 4,37€

Domáce korbáčiky 230g údené - Tradičné slovenské korbáčiky údené

Nechajte sa uniesť chuťou a vôňou domácich tradičných slovenských korbáčikov! Tento výnimočný fyzický produkt prináša na váš stôl ten najlepší zážitok zo sveta parených syrov. Korbáčiky sú ručne vyrobené a údené na bukovom dreve, čo im dodáva jedinečnú a nezameniteľnú chuť.

Prečo si ich musíte vyskúšať?
1. Tradičné slovenské remeslo: Domáce korbáčiky sú pripravené podľa pôvodnej receptúry a tradičného postupu, čím uchovávajú autentickosť tejto obľúbenej pochúťky.
2. Ručne vyrobené: Každý kúsok je starostlivo pripravovaný ľuďmi, nie strojmi, čo zaručuje zachovanie tradičnej chuti a štandardu kvality.
3. Údenie na bukovom dreve: Tento proces pridáva korbáčikom hlbokú chuť, vôňu a jemnú údenosť, ktorej nedokázali konkurovať ani moderné technológie.
4. 100% prírodný produkt: Neobsahuje žiadne konzervanty ani chémiu, čo zaručuje, že si vychutnávate len to najlepšie z prírody.
5. Vhodné na každú príležitosť: Domáce korbáčiky sú ideálnou pochúťkou nielen na slávnostnom stolovaní, ale aj pri rodinných oslavách, grilovačkách alebo len tak pre radosť.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a doprajte si chuťový zážitok, aký ste doteraz nepoznali. Objednajte si dnes svoje domáce korbáčiky 230g údené a presvedčte sa sami o ich neodolateľnosti!

Zhrnutie výhod:
- Tradičné slovenské remeslo
- Ručne vyrobené s láskou
- Údenie na bukovom dreve pre jedinečnú chuť a vôňu
- 100% prírodný produkt bez konzervantov a chémie
- Ideálne na každú príležitosť


Prajeme príjemné kulinárne zážitky s našimi výrobkami!


Zloženie: 
Prírodný, polotvrdý, ne-zrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%.
Alergény: mlieko
Skladujte: do + 8 °C
Min. trvanlivosť:  20 - 30 dní (viz. obal)
Priemerná energetická hodnota v 100 g:
1076 kj/257 kcal, Bielkoviny 25,42 g, Sacharidy: 1,87 g, Tuky 16,51 g z toho nenasýtené mastné kyseliny 14,97 g, NaCl 3,00 g, Sodík: 1,10 g


 

Štítky: údené produkty, viac slané