TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Údené korbáčiky 0,09kg/10ks

  • 2,01€

  • Bez DPH: 1,68€

Dajte si chuťový výlet do sveta tradičnej slovenskej kuchyne s našimi Údenými korbáčikmi. Tieto jedinečné, ručne vyrobené syrové korbáčiky sú jedným z najpopulárnejších a najobľúbenejších slovenských pôžitkov. 


Naše korbáčiky sú údené na bukovom dreve, čo im dodáva bohatú a nezameniteľnú prírodnú chuť. Každý korbáčik je starostlivo vytvorený a vyznačuje sa dokonalým zapleteným tvarom, ktorý je nielen potešením pre oko, ale aj pre chuťové poháriky. 


Tieto šťavnaté syrové korbáčiky sú o niečo slanšie ako bežné nite, čo vytvára skvelý kontrast v kombinácii so sladkými vinami alebo ovocnými šťavami. 


Nie je tu žiadna zbytočná chémia ani konzervanty, len kvalitné kravské mlieko, soľ a syridlo. Takže keď siahnete po našich Údených korbáčikoch, viete, že dostávate 100 % prírodný produkt.


Naše Údené korbáčiky sú skvelým spoločníkom na akékoľvek oslavy, rodinné stretnutia alebo len tak, keď máte chuť na niečo výnimočné. 


Takže, prečo by ste mali kúpiť naše Údené korbáčiky?

1. Tradičná receptúra: Naše korbáčiky sú vyrobené podľa tradičnej slovenskej receptúry, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu.

2. 100 % prírodné: Bez zbytočnej chémie a konzervantov, iba kvalitné ingrediencie.

3. Údené na bukovom dreve: Tento proces dodáva našim korbáčikom unikátnu a nezameniteľnú chuť.

4. Ručne vyrobené: Každý korbáčik je starostlivo vytvorený ručne, čo zaručuje vysokú kvalitu a jedinečnosť.

5. Skvelý darček

 

Štítky: údené produkty, viac slané