TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrové nite 400g čerstvé

  • 6,04€

  • Bez DPH: 5,03€

Syrové nite 400g čerstvé: Tradičná slovenská pochúťka pre všetkých milovníkov syra


Zamilujte sa do tejto lahodnej a zábavnej forme syra, ktorá je ideálna pre každú príležitosť. Syrové nite, známe aj pod názvom "vojky", sú ručne vyťahované z tradičného slovenského hrudkového syra, čím im dávajú jedinečný tvar a textúru. Tieto šťavnaté a málo slané syrové nite sú obľúbenou voľbou u detí i dospelých, pretože ponúkajú nielen skvelý chuťový zážitok, ale aj zábavu pri konzumácii.


Nech už hľadáte inšpiráciu na party občerstvenie, nezáväzný snack pre rodinu alebo chcete obohatiť svoje raňajky či večere, Syrové nite 400g čerstvé budú perfektnou voľbou. Objavte v sebe jemného gurmána a doprajte si túto tradičnú slovenskú pochúťku!


5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť Syrové nite 400g čerstvé:

1. Tradičný recept: Syrové nite sú vyrábané z autentického slovenského hrudkového syra, čo zaručuje ich jedinečnú a nezameniteľnú chuť.

2. Kvalitné suroviny: Naša spoločnosť dbá na kvalitu použitých surovín a čerstvosť výrobku, aby ste si mohli vychutnať tú najlepšiu chuť Syrových nití.

3. Zábavná konzumácia: Syrové nite sú nielen chutné, ale sú aj zábavou pri jedení - ideálna voľba pre rodinné posedenia alebo priateľské stretká.

4. Nižší obsah soli: Vďaka menšiemu množstvu soli sú Syrové nite obzvlášť vhodné pre deti a ľudí so zdravotnými obmedzeniami týkajúcimi sa príjmu soli.

5. Univerzálna pochúťka: Syrové nite môžete servírovať ako samostatný snack, zapracovať do rôznych jedál alebo ich pridať do šalátov či sendvičov - fantázii sa medze nekladú!


Neodolajte tejto skvelej ponuke a doprajte si unikátne chvíle plné lahodnej chuti s našimi Syrovými niťami 400g čerstvé! Objednajte si teraz a užite si túto tradičnú slovenskú pochúťku plnú kvality, zábavy a nezabudnuteľnej chuti.


Zloženie: Prírodný, polotvrdý, nezrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%. Alergén: mlieko

Skladujte: do + 8 °C

Trvanlivosť: 20 - 30 dní (viz.obal)

Priemerná energetická hodnota v 100 g:1076 kj/257 kcal, Bielkoviny 25,42 g, Sacharidy: 1,87 g, Tuky 16,51 g z toho nenasýtené mastné kyseliny 14,97 g, NaCl 3,00 g, Sodík: 1,10 g

Parené syry sú dnes neoddeliteľnou súčasťou každého slávnostného stolovania... 100 % prírodný produkt, žiadne konzervanty ani chémia... Prajeme príjemné kulinárske zážitky s našimi výrobkami...

Súvisiace produkty

Štítky: neúdené, menej slané, nite