TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Malé srdce s nadpisom

  • 67,32€

  • Bez DPH: 56,10€

Dostupné možnosti

Predstavujeme vám Malé srdce s nadpisom - unikátny a originálny darček, ktorý poteší každého milovníka syra. Tento exkluzívny výrobok od firmy NIKOS je ručne vyrobený zo syrových nití a zdobený nádhernými modelovanými ružami, mašľami a inými ozdobami. Doprajte si alebo svojim blízkym tento úžasný zážitok plný lahodnej chuti.

5 dôvodov, prečo si kúpiť Malé srdce s nadpisom:
1. Originálny darček: Prekvapte vašich známych a rodinu týmto nevšedným darčekom. Syrová torta srdce malé s nadpisom je ideálna na oslavy narodenín, výročia alebo ako originálny svadobný dar.
2. Ručne vyrobené: Vyrobené tradične podľa najstarších receptúr a 100% ručne, garantuje jedinečnú a kvalitu. Zaručene urobí dojem na vašich hostí.
3. Prémiová kvalita: Vyrábané z prírodných surovín ako kravského pasterizovaného mlieka, soli a syridla. Bez umelých prísad, zaručujú výnimočnú chuť a kvalitu.
4. Personalizácia: Vyberte si číslo, ktoré chcete na torte mať - od jednoduchých čísel po dátumy alebo výročia, možnosti sú nekonečné!
5. Jedinečný zážitok: Syrová torta nahradí syrové misy na hostinách a ponúka jedinečný spôsob podávania. Hostia si naberajú rôzne syrové pochúťky priamo z torty na tanier.

Neodolajte tejto skvelej ponuke a zažite jedinečný gurmánsky zážitok! Objednajte si Malé srdce s nadpisom ešte dnes a užite si tú najlepšiu chuť syra.

 

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

Spôsob dopravy
Doručenie 1. Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto) 2. Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký .
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 2 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty