TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrová výslužka

  • 1,96€

  • Bez DPH: 1,63€

Syrová výslužka - originálny darček, ktorý poteší každého!


Hľadáte ten najlepší spôsob, ako urobiť radosť svojim priateľom a rodine? Chcete byť naozaj originálny a kreatívny? Potom je tu pre vás Syrová výslužka - nádherný darček, ktorý zaujme nielen svojím vzhľadom, ale aj chuťou!


Tento jedinečný produkt ponúka:

1. 100% prírodné zložky: Vyrobili sme Syrovú výslužku z čerstvého syra bez konzervantov a chémie. Takže si môžete byť istí, že tento darček je nielen krásny, ale aj zdravý.

2. Ručne vyrobená ruža: Každá Syrová výslužka je zdobená ručne modelovanou ružou, ktorá dodáva tomuto darčeku špeciálny a osobitný charakter.

3. Perfektné balenie: Všetky Syrové výslužky sú zabalené v peknej plastovej nádobke, takže ich môžete hneď darovať bez potreby ďalšieho balenia.

4. Vyrobené na objednávku: Aby sme zabezpečili čerstvosť a zachovali vysokú kvalitu, vyrábame Syrové výslužky na objednávku. Záruku má cca 10 dní.

5. Skvelý darček pre rôzne príležitosti: Syrová výslužka je ideálna nielen ako originálny svadobný dar, ale aj ako prekvapenie pre hostí na oslavách, narodeninách alebo iných dôležitých udalostiach.


Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť obdarovať svojich blízkych niečím naozaj špeciálnym a originálnym. Objednajte si ešte dnes svoju Syrovú výslužku a ukážte im, že ste naozaj kreatívny a nápaditý!

 

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

 

Spôsob dopravy
Doručenie 1.Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto). 2.Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký.
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 0,050kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty