TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrová námornícka loď

  • 76,50€

  • Bez DPH: 63,75€

Syrová námornícka loď - originálny a chutný darček pre každú príležitosť!

Hľadáte jedinečný, originálny a chutný darček, ktorým potešíte svojich priateľov či rodinu? Objavte Syrovú námornícku loď - úžasnú kombináciu tradičného syra a umeleckého diela. Tento dekoratívny syrový výtvor nielenže zaujme na prvý pohľad, ale zaručene zasype vašich blízkych nezabudnuteľnou chuťou.

Vybrali sme pre vás 5 najväčších výhod Syrovej námornickej lode:
1. Originálny dizajn: Každá loď je unikátne dielo, tvorené šikovnou tortárkou s osobitným štýlom. Nikdy nebudú dve lode úplne rovnaké - váš darček bude naozaj jedinečný.
2. Chutné syry: Základom tejto mňamky sú kvalitné parené syry ako uzlíky alebo špagetky, zdobené veľkou parenicou a ďalšími syrovými vynálezmi.
3. Pestrosť na tanieri: Loď je ozdobená olivami, čili papričkami a pre pestrosť doplnená umelými kvietkami. Vaši hostia budú očarení nielen chuťou, ale aj vizuálnym zážitkom.
4. 100% prírodné: Syrová námornícka loď neobsahuje žiadne konzervanty či chémiu, ani pečivo, krémy alebo pomazánky. Je to čisto syrový zážitok!
5. Zábavné podávanie: Loď sa neporuší klasicky ako torta - je určená na postupné rozoberanie. Vytvorte si s priateľmi nezabudnuteľný večer plný chuti a zábavy.

Nenechajte ujsť túto skvelú príležitosť potešiť vašich blízkych originálnym darčekom! Syrová námornícka loď je ideálnou voľbou pre milovníkov syra, ktorí oceňujú aj krásu v jednoduchosti. Objednajte si ju ešte dnes a zažite ten najlepší syrový zážitok!

 

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

 

Spôsob dopravy
Doručenie 1.Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto). 2.Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký.
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 2.3 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty