TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrová torta dvojposchodová s číslom

  • 79,56€

  • Bez DPH: 66,30€

Dostupné možnosti

Syrová torta dvojposchodová s číslom: Úžasný darček, ktorý zanechá nezabudnuteľný dojem

Hľadáte originálny a chutný darček pre svojich priateľov alebo rodinu? Syrová torta dvojposchodová s číslom je tým pravým riešením! Tento jedinečný produkt je nielen vizuálne atraktívny, ale aj plný vynikajúcej chuti a kvalitných ingrediencií. Neváhajte a objednajte si túto úžasnú tortu ešte dnes!


5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať Syrovú tortu dvojposchodovú s číslom:

1. Ručne vyrobené zo špičkových surovín: Naše syrové torty sú starostlivo pripravené z tradičných parených syrov a zdobené ručne modelovanými syrovými ružami, mašľami a inými ozdobami.

2. Personalizácia podľa vášho želania: Môžete si vybrať číslo, ktoré chcete na torte mať - ideálny darček na oslavu narodenín, výročia alebo inej špeciálnej udalosti.

3. Nahrádza syrové misy a pridáva zábavu: Torta sa nekrája, ale rozoberá, čo zabezpečuje interaktívny zážitok pre všetkých hostí. Zabudnite na tradičné syrové misy a urobte svoju oslavu jedinečnou!

4. Úplne prírodný produkt bez konzervantov a chémie: V našich syrových tortách nájdete len 100% prírodný syr bez akýchkoľvek chemických prísad. Žiadne pečivo, krémy ani pomazánky - len čistá chuť lahodného syra.

5. Každá torta je originálna a jedinečná: Nikdy nebudú vyrobené dve identické torty, pretože každá naša šikovná tortárka má svoj osobitý štýl a dáva do svojho diela kus seba samej.


Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť obdarovať svojich blízkych niečím naozaj výnimočným! Objednajte si Syrovú tortu dvojposchodovú s číslom ešte dnes a urobte vašu oslavu nezabudnuteľnou!


 

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

Spôsob dopravy
Doručenie 1. Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto) 2. Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký .
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho neasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 2 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty

Štítky: údené produkty