TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Biele víno zdobené syrom s číslom

  • 52,02€

  • Bez DPH: 43,35€

Dostupné možnosti

Objavte jedinečný a originálny darček, ktorý prekvapí vašich známych a najbližších - Biele víno zdobené číslom!

Tento exkluzívny produkt kombinuje lahodné akostné šumivé biele víno demi sec značky Mucha Sekt s úžasnou tortou z tradičných slovenských syrov a číslom. Už nikdy nemusíte premýšľať nad tým, čo darovať pri príležitostiach ako narodeniny, meniny, svadby alebo firemné večierky - s týmto vynikajúcim darom budete vždy originálni a nezabudnuteľní!

Dovoľte nám uviesť pár hlavných dôvodov, prečo si tento neuveriteľný darček musíte kúpiť:
1. ÚŽASNÁ KOMBINÁCIA: Vychutnajte si spojenie chutného bieleho vína od značky Mucha Sekt a lahodnej syrovej torty plnej rôznorodých syrových maštierok.
2. 100% PRÍRODNÝ SYR: Naše syrové torty obsahujú výlučne prírodné syry bez konzervantov a chémie, čo zaručuje ich skvelú chuť a kvalitu.
3. ORIGINÁLNY DIZAJN: Každá torta je ručne dekorovaná syrovými ružami, mašľami a inými ozdobami. Fotografia je len ilustračná, každá torta je originálna a nikdy nebudú vyrobené dve totožné torty.
4. VÝNIMOČNÝ DARČEK: Tento produkt je ideálnym darom pre milovníkov vína a syra, ale aj pre tých, ktorí hľadajú niečo netradičné a výnimočné na oslavu rôznych príležitostí.

 

PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

Spôsob dopravy
Doručenie 1.Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto). 2.Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký.
Zloženie
Zloženie Pasterizované kravské mlieko, jedlá soľ, syrárske kultúry, syridlo. Koreniny: gyros, pikant, cesnak, pizza. Sterilizované chilli papričky a olivy. Môže obsahovať ovčí syr. Tuk v sušine min. 25%, suš. min. 40%, NaCl max 4%. NEOBSAHUJE ŽIADNU CHÉMIU A ANI POTRAVINY PODLIEHAJÚCE SKAZE, AKO JE ČERSTVÁ SMOTANA A VAJÍČKA.
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho neasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 2 kg (+/- 10%) Ohľadom na to, že torta je vyrobená ručne, nie je možné dodržať váhu presne na gram. Preto sa váha môže pohybovať +/- 10%.
Alergén Mlieko
Doba spotreby
Záruka 7 až 10 dní. Po otvorení spotrebujte do 24 h. Skladujte pri teplote do +8 °C

Súvisiace produkty