TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Prinášame na Váš stôl tradíciu a originálnosť slovenských parených syrov podľa pôvodných receptúr našich predkov.
ČESKÝ ESHOP

Syrový tanier s koníkom 600g

  • 13,10€

  • Bez DPH: 10,92€

Predstavujeme Syrový tanier - jednoduché, ale luxusné riešenie pre všetky vaše slávnostné príležitosti. Tento tanier je stvorený s láskou a starostlivosťou, aby ste mohli svojim hosťom ponúknuť iba to najlepšie. 

Zaručujeme naše roky skúseností vo výrobe kvalitných syrov - vždy čerstvých, vždy delikátnych, vždy autentických. Syrový tanier je skvostným výberom našich najkvalitnejších parených syrov, ktoré s láskou vyberáme a pripravujeme na objednávku. Všetky sú esteticky poukladané a pevne zabalene vo vákuovom balení na ochranu ich čerstvosti. Tento tanier je nielen chutný, ale aj vizuálne príťažlivý. 

Syrový tanier je ideálny pre každú príležitosť, či už máte večierok, súkromnú večeru alebo hľadáte originálnu a chutnú pochúťku na darček. Konečne produkt, ktorý ušetrí váš čas a zároveň zanechá nezabudnuteľný dojem na vašich hosťoch. 

Výhody produktu:

1. Čerstvosť na prvom mieste: Naša syrová ponuka je vždy čerstvá a pripravovaná na objednávku.

2. Kvalita, ktorej môžete dôverovať: Zaručujeme, že všetky syry na našom tanieri sú naše najkvalitnejšie parené syry.

3. Estetický zážitok: Naše produkty sú nielen chutné, ale aj vizuálne príťažlivé, pekne poukladané na tanieri o priemere 20 cm.

4. Bezpečné balenie: Syry sú zabalené vo vákuovom balení, aby udržali svoju čerstvosť a chránili sa pred vonkajšími vplyvmi.

5. Univerzálny darček: Syrový tanier je ideálny pre akúkoľvek príležitosť, či už máte párty, rodinnú večeru alebo hľadáte originálny a chutný darček.

Skladujte: do + 8 °C


PREČÍTAJTE SI POZORNE !

AKO SPRÁVNE OBJEDNAŤ TORTU.
AKO TORTU PREBERAŤ OD KURIÉRA.
KEDY SA MI TORTA VYRÁBA.

Spôsob dopravy
Doručenie 1.Možnosť osobného prevzatia na pobočkách (Čadca, Turzovka, Makov, Kysucké Nové Mesto). 2.Doprava kuriérom. Balík poslaný ako krehký.
Zloženie
Zloženie Prírodný, polotvrdý, nezrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%. Zloženie príchutí: Pikant - paprika sladká mletá, chilli mleté, majorán sušený, rozmarín Cesnak - granulovaný sušený cesnak Gyros - oregano, sušená paprika, tymián, majoránkaPrírodný, polotvrdý, nezrejúci, polotučný, slaný parený syr (kravské pasterizované mlieko, soľ, syridlo). Tuk v sušine min 25%, sušina min. 40%, soľ max 4%. Zloženie príchutí: Pikant - paprika sladká mletá, chilli mleté, majorán sušený, rozmarín Cesnak - granulovaný sušený cesnak Gyros - oregano, sušená paprika, tymián, majoránka
Priemerné výživové hodnoty v 100g Energetická hodnota: 1076 kJ/257 kcal. Bielkoviny: 25,42g. Sacharidy: /z toho cukry. stopy/ 1,87g. Tuky: 16,51g, z toho nenasýtené mastné kyseliny: 14,97g . Soľ: 3,5g. Sodík: 1,0 g
Váha 0,600 kg
Alergén mlieko
Doba spotreby
Záruka 14 dní, po otvorení spotrebovať do 24 hodín

Súvisiace produkty